Українські Гіпсокартонні Системи
Про компанію Продукція ВиробництвоСертифікати Дилерська мережа Зворотній зв'язок Контакти

ПРО ГІПСОКАРТОН



Про гіпсокартон

Історія гіпсокартону

Застосування гіпсокартону



Гіпсокартон - універсальний матеріал, який являє собою прямокутні, плоскі будівельні листи, що складаються з гіпсового сердечника, обклеєного із двох сторін спеціальним картоном для більшої міцності та більшої гладкості поверхні. Це незамінний будівельно-оздоблювальний матеріал для зведення міжкімнатних перегородок, облицювання стін, підвісних стель у квартирах, будинках, офісах та виробничих приміщеннях.

При входженні в моду євроремонту з його підвищеними вимогами до геометрії приміщень і якості поверхонь, відбулося друге народження цього матеріалу. Архітектори виявили, що гіпсокартонним листам можна надавати, за бажанням, будь-яку форму. Купольні покриття, колони, арки всіх видів, найскладніші переходи від однієї площини до іншої, криволінійні поверхні - все це стихія гіпсокартона.

Основа цього сучасного матеріалу - гіпс, той самий, що зі споконвіків застосовувався в образотворчому мистецтві й ортопедії. Також до складу гіпсокартона входить картон, що виконує роль як каркаса, так і прекрасної основи для нанесення будь-якого оздоблювального матеріалу (штукатурки, фарби, керамічної плитки й т.п.). Виходить матеріал одночасно гнучкий і твердий.

Гіпсокартон "дихає", тобто поглинає вологу при її надлишку в повітрі й віддає її, якщо повітря занадто сухе. З такими стінами легше дихати. Крім цього гіпсокартон має кислотність, аналогічну кислотності людської шкіри. Останні дві властивості дозволяють гіпсокартону регулювати мікроклімат приміщень природним шляхом і в значній мірі сприяти створенню сприятливої атмосфери.
Гіпсокартон також можна назвати безпечним і у протипожежному плані. Єдиний горючий матеріал у гіпсокартоні, звичайно, картон. Але оскільки між ним і внутрішнім шаром немає повітря, картон не горить, а тільки обвуглюється. Кристали внутрішнього шару гіпсу містять хімічно зв'язану воду в кількості приблизно 17% від маси аркуша. При пожежі кристали під впливом високої температури розпадаються, і вивільняють воду, що, перешкоджає полум'ю.

По своїх фізичних і гігієнічних властивостях гіпсокартон ідеально підходить для житлових приміщень. Він екологічно чистий, не містить токсичних компонентів і не завдає шкідливого впливу на навколишнє середовище, що підтверджують гігієнічні й радіаційні сертифікати.
Сьогодні, особлива актуальність цього будівельного матеріалу полягає ще й у тому, що гіпсокартон є енергозберігаючим матеріалом, який володіє гарними звукоізоляційними властивостями.
Завдяки всім своїм якостям гіпсокартонні листи справді важко переоцінити. Поняття «сучасні матеріали» - «євроремонт» - «гіпсокартон» майже ідентичні. Він надає необмежені можливості для втілення в життя самих оригінальних проектів і розробок, що включають полки, стійки для міні-бара, перегородки, стелажі... Завдяки таким новітнім матеріалам, Ви створюєте у Вашій оселі сприятливий мікроклімат та неповторний оригінальний дизайн.